MAGNAT CREATIVE WHITE

Dla zwolenników klasyki, osób ceniących ponadczasowe stylizacje oraz tych, którzy poszukują bazowego koloru do stworzenia ciekawej kompozycji kolorystycznej – biel stanowi doskonały wybór przy aranżacji wnętrz. Trwałe i estetyczne wymalowanie w tym kolorze stworzymy dzięki wykorzystaniu produktów, które wzbogaciły ofertę farb marki MAGNAT.
Przy malowaniu dużych powierzchni sprawdzi się farba do ścian i sufitów Magnat Creative White – nowy produkt w ofercie marki Magnat.
MAGNAT Creative White Matt to farba lateksowa, o głębokim stopniu matowości i antyrefleksyjna. Szczególnie polecana do malowania dużych powierzchni. Prezentowana farba nie chlapie podczas malowania i posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża. Jedną z charakterystycznych cech MAGNAT Creative White jest antystatyczna powłoka, dzięki której zmniejsza się przywieranie kurzu do ścian. Farba dedykowana jest do dekoracyjno – ochronnego malowania ścian i sufitów z zapraw cementowych, cementowo – wapiennych, gipsowych, płyt gipsowo – kartonowych, cegły, tapet, a także płyt drewnianych, drewnopochodnych, tapet z włókna szklanego użytkowanych wewnątrz. Sprawdź najważniejsze benefity farby i przekonaj się, że MAGNAT Creative White jest stworzony z myślą o Tobie i Twoich bliskich!

Proste rozwiązania są przeważnie najlepsze – tak jest właśnie w przypadku koloru białego. Mimo, że trendy w aranżacji wnętrz się zmieniają, biel niemal zawsze pozostawała w głównym nurcie.