PROMOCJA SIERPIEŃ

Promocja trwa do wyczerpania zapasów

MAGNAT CERAMIC 2,5L

MAGNAT CERAMIC 2,5L 65,90

MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA ŚNIEŻNOBIAŁA NA SUFIT 2,5L

MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA to bardzo wysokiej jakości farba lateksowa z innowacyjną funkcją oczyszczania powietrza ze szkodliwego formaldehydu przeznaczona do malowania sufitów. Dzięki specjalnie dobranym składnikom tworzy ona antyrefleksyjne, matowe powłoki, redukując smużenia oraz niweluje niedoskonałości podłoża. Pozwala to na uzyskanie idealnego rezultatu w postaci pozbawionego smug i refleksów sufitu. Antystatyczne właściwości powłoki farby powodują mniejsze przyleganie kurzu do powierzchni, co w połączeniu z hipoalergiczną formułą sprawia, że produkt jest bezpieczny dla dzieci i osób ze skłonnościami do alergii. Dodatkowo farba charakteryzuje się doskonałą wydajnością i nie chlapie podczas malowania, co jest bardzo ważne przy malowaniu sufitów.
ANTY FORMALDEHYD Formuła**
Innowacyjna receptura farby lateksowej do sufitów MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA zapewnia redukcję poziomu formaldehydu, mogącego występować w powietrzu wewnątrz pomieszczeń. Źródłem formaldehydu mogą być m.in. zanieczyszczone powietrze dostające się do pomieszczeń ze środowiska zewnętrznego, materiały budowlane, meble, panele podłogowe, dywany, wykładziny. Zawarte w farbie innowacyjne składniki wyłapują z powietrza formaldehyd zamieniając go podczas procesu chemicznego w niewidoczne cząsteczki pary wodnej, co zapewnia obniżenie jego stężenia. Podczas cyrkulacji powietrza cząsteczki pary wodnej usuwane są na zewnątrz pomieszczeń.
Dzięki swoim właściwościom farba MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA przyczynia się do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach.

MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA ŚNIEŻNOBIAŁA NA SUFIT 2,5L 49,90

VIDARON LAKIEROBEJCA OCHRONNO-DEKORACYJNA 0,75L

VIDARON LAKIEROBEJCA OCHRONNO-DEKORACYJNA 0,75L 29,50

ACRYL-PUTZ GRUNT UNIWERSALNY POLIMEROWY 5LACRYL-PUTZ® GU 40 GRUNT POLIMEROWY UNIWERSALNY

 • Doskonale przyczepna do podłoża
 • Łatwo się nakłada
 • Wysoce elastyczna

  Charakterystyka
  ACRYL-PUTZ® GU40 Grunt Polimerowy Uniwersalny zwiększa przyczepność oraz zapewnia prawidłowe wysychanie nakładanych później wyrobów. Zapobiega zbyt szybkiemu oddawaniu wody do podłoża. Wnika w nie i wiąże luźne kruszywa. Daje powłoki lekko satynowe, transparentne, przepuszczalne dla pary wodnej.

  Zastosowanie
  Grunt GU40 zalecany jest pod masy szpachlowe, farby, kleje i powłoki wyrównujące na sufity, ściany i posadzki znajdujące się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

  Polimerowa formuła
  ACRYL-PUTZ® GU40 Grunt Polimerowy Uniwersalny zawiera w swoim składzie specjalny, podwójny układ żywic, które doskonale wiążą luźne elementy podłoża i wzmacniają jego strukturę.

  Głęboko wnika w strukturę podłoża
  ACRYL-PUTZ® GU40 Grunt Polimerowy Uniwersalny doskonale sprawdza się w przypadku podłoży mocno chłonnych, wyjątkowo słabych i luźnych – ceglanych, cementowych, wapiennych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych, betonowych itp.

  ACRYL-PUTZ GRUNT UNIWERSALNY POLIMEROWY 5L 21,50

  APP CHEMIA LAKIERNICZA

  APP CHEMIA LAKIERNICZA – za zakup produktów APP dodatkowy rabat 10 %