Wiosna w ogrodzie

Kolorowe dekoracje ogrodowe

Szybko i łatwo …


Te magiczne latarnie dostaną dużo uwagi. Znajdziesz podobne ozdoby, na pchlich targach lub w każdym markecie budowlanym, które naprawdę przyciągają wzrok z odrobiną koloru.Te produkty będziesz potrzebować.

Oto jak

Jesteśmy pewni, że znajdziesz własny kolor w naszej szerokiej oferty. W razie potrzeby lub jeśli to technicznie możliwe, rozbierz latarnię na części. Przed rozpoczęciem opryskiwania, części szklane ostrożnie oklej dwustronną taśmą klejącą i papierem.

Pokryj miejsce pracy gazetami lub papierem. Maluj tylko na zewnątrz lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Powierzchnie do rozpylania muszą być czyste, suche i wolne od tłuszczu. Rozpylaj poprzecznie na przedmioty z odległości około 10 cm.

Zalety natrysku są w Twoich rękach: Podczas korzystania z pędzli, farba może szybko wyschnąć lub pozostawić widoczne paski – sprayem możesz otrzymać równy i nieskazitelny wygląd. Wyniki są jeszcze lepsze podczas rozpylania wiele cienkich warstw zamiast jednej grubej. Pozostaw do wysuszenia na krótki okres czasu pomiędzy każdą warstwą.

Ułóż latarnie z powrotem i znajdź dobre miejsce, aby je powiesić – wasze wesołe i kolorowe dekoracje świąteczne są gotowe.
źródło